D.U.K - DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Natūralu, kad ieškant baldų kyla daug įvairių klausimų. Atsakome Jums į dažniausiai užduodamus klausimus. Tikimės, kad ši informacija Jums bus naudinga.

KIEK LAIKO UŽTRUNKA BALDŲ GAMYBA?
Paprastai baldus stengiamės pagaminti per 30 dienų. Tačiau visuomet yra tikimybė nenumatytiems trukdžiams. Pavyzdžiui: dėl medžiagų tiekimo, didelio užsakymų kiekio, ligų ar kt. Jei užsakymo metu matome, kad galime nespėti per 30 dienų laikotarpį pagaminti baldo, apie šią situaciją informuojame klientą.
AR BALDAMS YRA SUTEIKIAMA GARANTIJA?
Taip, visiems mūsų gaminamiems baldams yra suteikiama 24 mėnesių garantija nuo gamybinio broko, tačiau garantija nėra taikoma natūraliam nusidėvėjimui: subraižymai, spalvos blukimas ir panašiai.
AR PRISTATOTE IR SURENKATE SAVO GAMINAMUS BALDUS?
Taip. Pristatome ir surenkame, jei tik to pageidauja mūsų klientai. Šiaulių apskrityje pristatome ir surenkame nemokamai. Į kitus regionus pristatymas kainuoja pagal nuvažiuojamą atstumą, bei lovos surinkimas papildomai kainuoja 50 Eur.
KAIP GALIMA IŠSIRINKTI AUDINĮ?
Dauguma mūsų naudojamų audinių yra patalpinti svetainėje adresu: https://www.minkstas.lt/audiniai/ Taip pat turime papildomas medžiagų paletes užsakomiems audiniams. Audinių paletes galima apžiūrėti užsakymo arba konsultacijos metu.
AR SUNKU PAČIAM SURINKTI JŪSŲ GAMINAMAS LOVAS?
Mūsų gaminamos lovos pasižymi kokybiška, patvaria ir tuo pačiu lengvai surenkama konstrukcija. Lovą sudaro: galvūgalis, kairės ir dešinės pusės patalynės dėžės, kojūgalis, lovos grotelių su pakelėjais pakuotė, bei visi reikiami varžtai ir kojelės.
BALDŲ KATALOGAS